Home » Hakkımızda

www.w e b d e i n g i l i z c e.com adı ile başladığımız yayın hayatına ingilizcealmanca.com olarak devam ediyoruz.ingilizcealmanca.com ekibi olarak internet oramında kursa gitmeden evinizin rahatlığında İngilizce öğrenebilmeniz için İngilizce ve Almanca dersleri hazırlıyoruz.

İngilizce ve Almanca derslerimiz eğitmenlerimiz tarafından hazırlanmakta olup tüm derslerimiz bilimsel hata içerip içermediği konusunda tarafımızca denetlenmektedir.

İngilizce ve Almanca öğrenme konusunda yaşanılan sıkıntılar göz önüne alınarak hazırlanan İngilizce dersleri son derece açık, ayrıntılı ve bol örnekli bir biçimde kullanıcıya aktarılmaktadır.

Derslerimiz ve diğer İngilizce-Almanca içeriklerimiz konusunda her türlü görüş, öneri ve taleplerinizi lütfen iletişim formumuz vasıtasıyla bizlere bildiriniz.

ingilizcealmanca.com ekibi olarak İngilizce ve Almanca eğitim hayatınızda başarılar dileriz.

About

Sitemizde yer alan tüm yazıların ve sitemiz tarafından oluşturulan resimlerin her hakkı saklıdır. Sitemizde yer alan tüm içeriğin telif hakları tarafımıza aittir.Site içeriğinin başka yerlerde yayınlanıp yayınlanmadığı periyodik olarak kontrol edilmektedir. Hangi amaçla olursa olsun, sitemizde yer alan yazıların tamamının veya bir kısmının kopya edilmesi, herhangi bir yolla çoğaltılması, yayınlanması, ticari veya başka bir amaçla kullanılması yasaktır. Bu yasağa uymayanlar, doğacak cezai sorumluluğu ve sitemizin hazırlanmasındaki mali külfeti ve maddi ve manevi tazminatı peşinen kabullenmiş sayılır.

One thought on “Hakkımızda

  1. Anonim dedi ki:

    3. sınıf ingilizce dersi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yandex.Metrica