Home » İngilizce Oyunlar » İngilizce Adam Asmaca Oyunu

İngilizce kelime oyunları, ingilizce öğrenme oyunları arasından sizlere bugün İngilizce adam asmaca oyununu sunacağız.
ingilizcealmanca.com ekibi tarafından hazırlanan ingilizce adam asmaca oyunu ile ingilizce kelime ezberleme konusunda pratik yapmış olacaksınız.

İngilizce Adam Asmaca Oyunu

İngilizce kelime oyunlarından biri de adam asmaca oyunudur.Hatırlarsanız sizler için ilk olarak ingilizce scramble oyunu hazırlamıştık.İngilizce scrambel oyununda bir kelimenin harfleri karıştırılmış olarak yani yerleri değiştirilmiş olarak veriliyordu ve siz o kelimenin ne olduğunu tahmin etmeye çalışıyordunuz.

Şimdi ise sizler için ingilizce adam asmaca oyunu (hangman) hazırladık.
Adam asmaca oyununu hepiniz bilirsiniz, tek tek harfler tahmin ediyorsunuz, bildiğiniz her harf kelime içinde yer alıyorsa o harf açılıyor, doğru harf tahmin edemezseniz çöp adamımızın her seferinde bir organı kayboluyor ve haklarınız tükendiğinde adam asılıyor.

İngilizce adam asmaca oyununun yararları

İngilizce adam asmaca oyunu oynayarak kelimeleri daha doğru ezberlersiniz, kelime ezberlemenize yardımcı olur, kelime haznenizin gelişmesine yardımcı olur, beynin çalışmasına ve ingilizce kelimeler üzerine yoğunlaşmanıza yardımcı olur, ingilizce kelime yazım hatalarınızı minimize etmenize yardımcı olur.

İngilizce adam asmaca oyunumuzu oynamak için tıklayınız (yeni pencerede açılır)

Başarılar dileriz.About

Sitemizde yer alan tüm yazıların ve sitemiz tarafından oluşturulan resimlerin her hakkı saklıdır. Sitemizde yer alan tüm içeriğin telif hakları tarafımıza aittir.Site içeriğinin başka yerlerde yayınlanıp yayınlanmadığı periyodik olarak kontrol edilmektedir. Hangi amaçla olursa olsun, sitemizde yer alan yazıların tamamının veya bir kısmının kopya edilmesi, herhangi bir yolla çoğaltılması, yayınlanması, ticari veya başka bir amaçla kullanılması yasaktır. Bu yasağa uymayanlar, doğacak cezai sorumluluğu ve sitemizin hazırlanmasındaki mali külfeti ve maddi ve manevi tazminatı peşinen kabullenmiş sayılır.

2 thoughts on “İngilizce Adam Asmaca Oyunu

  1. edaece cankal dedi ki:

    Çok güzel.

  2. Anonim dedi ki:

    harika İngilizce bir oyun bu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yandex.Metrica