Home » İngilizce Testler ve Alıştırmalar » İngilizce Akıllı Tahta Uygulamaları, İngilizce Akıllı Tahta Sunumları, Oyunları, Etkinlikleri

İngilizce dersleri için akıllı tahta uygulamaları, İngilizce Akıllı Tahta Sunumları, Akıllı Tahta Oyunları, İngilizce Akıllı Tahta Etkinlikleri ve Ders Materyalleri

ingilizcealmanca’dan görülmemiş bir uygulama daha!

Tüm İngilizce öğretmenlerimiz için İngilizce derslerinde kullanılabilecek akıllı tahta (SmartBoard) uygulamalarımız çok kısa bir süre sonra sizlerle.

İngilizce derslerinde kullanılabilecek sürükle-bırak tarzı İngilizce alıştırmalarımız, çoktan seçmeli test şeklinde İngilizce alıştırmalarımız ve boşluk doldurma şeklinde İngilizce alıştırmalarımız çok kısa bir süre sonra sizlerle birlikte olacak.

Şu anda hazırlık aşamasında olan uygulamalarımız tüm İngilizce öğretmenlerinin istifadesine ücretsiz olarak sunulacaktır.

Daha farklı akıllı tahta uygulamalarına ihtiyaç duyan öğretmenlerimiz iletişime geçerek isteklerini belirttiği takdirde gelen isteklere uygun akıllı tahta uygulamaları da ücretsiz olarak üretilebilecektir.

İngilizce akıllı tahta uygulamalarımız tamamlandığında sitemiz üzerinden duyurulacaktır.Bu yüzden sitemizi takip ediniz.

ingilizcealmanca ekibi olarak başarılar dileriz.

Kullanıcılar şunları da aradı:About

Sitemizde yer alan tüm yazıların ve sitemiz tarafından oluşturulan resimlerin her hakkı saklıdır. Sitemizde yer alan tüm içeriğin telif hakları tarafımıza aittir.Site içeriğinin başka yerlerde yayınlanıp yayınlanmadığı periyodik olarak kontrol edilmektedir. Hangi amaçla olursa olsun, sitemizde yer alan yazıların tamamının veya bir kısmının kopya edilmesi, herhangi bir yolla çoğaltılması, yayınlanması, ticari veya başka bir amaçla kullanılması yasaktır. Bu yasağa uymayanlar, doğacak cezai sorumluluğu ve sitemizin hazırlanmasındaki mali külfeti ve maddi ve manevi tazminatı peşinen kabullenmiş sayılır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yandex.Metrica