Home » Çıkmış Sınav Soruları » KPDS İngilizce 2010 Aralık Çıkmış Sınav Soruları ve Cevapları

2010 KPDS İngilizce Çıkmış Sınav Soruları ve Cevapları – 2010 Sonbahar Dönemi Aralık Ayı

İngilizce KPDS sınavında çıkmış İngilizce sorularına ve cevap anahtarına ulaşmak için lütfen bu yazının sonunda bulunan linki tıklayınız.KPDS ingilizce sınav soruları ve cevaplarına bakabilmek için lütfen aşağıdaki talimatları dikkatlice okuyunuz.

İndireceğiniz KPDS İngilizce soruları ve cevapları dosyası .rar formatında olup ÖSYM sitesinden alınmıştır ve güvenilir ve doğru kaynaktır. .rar dosyalarını açabilmek için winrar türü bir programa ihtiyacınız bulunmaktadır.Günümüzde winrar türü sıkıştırma ve sıkıştırılmış dosyayı açma işlevini yerine getiren programlar hemen her bilgisayarda bulunmaktadır.Eğer bilgisayarınızda bu tür bir program yoksa winrar türü bir programı bilgisayarınıza indirip kurmanız gerekmektedir.

Arşivin içinde bulunan 2010 KPDS İngilizce Çıkmış Sınav Soruları ve Cevapları dosyası ise PDF formatında olup pdf formatındaki dosyaları açabilmeniz için adobe reader türü bir programa ihtiyacınız bulunmaktadır.Günümüzde her bilgisayarda adobe reader türü bir program olduğu için sorun yaşayacağınızı sanmıyoruz.Eğer bilgisayarınızda yoksa adobe reader programını indirip kurmanız gerekmektedir.

İndireceğiniz dosyanın içinde 2010 KPDS İngilizce sınav soruları ve bu soruların cevapları bir arada bulunmaktadır.Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen aşağıda bulunan yorum / soru alanına yazınız.

2010 KPDS İNGİLİZCE ARALIK DÖNEMİ SINAV SORULARI VE CEVAPLARINI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

İndireceğiniz dosya son olarak sunucuya yüklendiği gün ve bu yazının yazıldığı tarihte virüs taramasından geçirilmiş ve içeriğinde virüs tespit edilmemiştir.Ancak dosyayı indirdikten sonra bir kez de sizin virüs taraması yapmanız önerilir.

İngilizce KPDS sınavına hazırlık çalışmalarının gereklerinden biri de geçmiş yıllarda sorulan KPDS sorularını incelemek ve çözmektir.Geçmiş yıllarda sorulan soruların büyük bölümüne doğru cevap veren biri, sistem değişmedikçe aynı başarıyı ileride gireceği KPDS ve benzeri sınavlarda da gösterebilecektir.

Sitemizde bulunan ingilizce temel seviye dersleri, ingilizce gramer dersleri, konuşma kalıpları, cümleler, ingilizce zamanlar, kelimeler ve ingilizce pratik bölümlerini kullanarak kendinizi ingilizce kpds, kpss, yds, üds gibi sınavlara hazırlamanız, eksiklerinizi gidermeniz mümkündür.Online ingilizce kursunuz ingilizcealmanca.com ekibi olarak hepinize gireceğiniz sınavlarda üstün başarılar dileriz.About

Sitemizde yer alan tüm yazıların ve sitemiz tarafından oluşturulan resimlerin her hakkı saklıdır. Sitemizde yer alan tüm içeriğin telif hakları tarafımıza aittir.Site içeriğinin başka yerlerde yayınlanıp yayınlanmadığı periyodik olarak kontrol edilmektedir. Hangi amaçla olursa olsun, sitemizde yer alan yazıların tamamının veya bir kısmının kopya edilmesi, herhangi bir yolla çoğaltılması, yayınlanması, ticari veya başka bir amaçla kullanılması yasaktır. Bu yasağa uymayanlar, doğacak cezai sorumluluğu ve sitemizin hazırlanmasındaki mali külfeti ve maddi ve manevi tazminatı peşinen kabullenmiş sayılır.

One thought on “KPDS İngilizce 2010 Aralık Çıkmış Sınav Soruları ve Cevapları

  1. merve dedi ki:

    cok guzel olmus ellerinıze saglık…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yandex.Metrica