İngilizce Adam Asmaca Oyunu

İngilizce kelime oyunları, ingilizce öğrenme oyunları arasından sizlere bugün İngilizce adam asmaca oyununu sunacağız.
ingilizcealmanca.com ekibi tarafından hazırlanan ingilizce adam asmaca oyunu ile ingilizce kelime ezberleme konusunda pratik yapmış olacaksınız.

Table of Contents

İngilizce Adam Asmaca Oyunu

İngilizce kelime oyunlarından biri de adam asmaca oyunudur.Hatırlarsanız sizler için ilk olarak ingilizce scramble oyunu hazırlamıştık.İngilizce scrambel oyununda bir kelimenin harfleri karıştırılmış olarak yani yerleri değiştirilmiş olarak veriliyordu ve siz o kelimenin ne olduğunu tahmin etmeye çalışıyordunuz.

Şimdi ise sizler için ingilizce adam asmaca oyunu (hangman) hazırladık.
Adam asmaca oyununu hepiniz bilirsiniz, tek tek harfler tahmin ediyorsunuz, bildiğiniz her harf kelime içinde yer alıyorsa o harf açılıyor, doğru harf tahmin edemezseniz çöp adamımızın her seferinde bir organı kayboluyor ve haklarınız tükendiğinde adam asılıyor.

İngilizce adam asmaca oyununun yararları

İngilizce adam asmaca oyunu oynayarak kelimeleri daha doğru ezberlersiniz, kelime ezberlemenize yardımcı olur, kelime haznenizin gelişmesine yardımcı olur, beynin çalışmasına ve ingilizce kelimeler üzerine yoğunlaşmanıza yardımcı olur, ingilizce kelime yazım hatalarınızı minimize etmenize yardımcı olur.

İngilizce adam asmaca oyunumuzu oynamak için tıklayınız (yeni pencerede açılır)

Başarılar dileriz.

2 thoughts on “İngilizce Adam Asmaca Oyunu

Bir yanıt yazın