İngilizce Akıllı Tahta Uygulamaları, İngilizce Akıllı Tahta Sunumları, Oyunları, Etkinlikleri

İngilizce dersleri için akıllı tahta uygulamaları, İngilizce Akıllı Tahta Sunumları, Akıllı Tahta Oyunları, İngilizce Akıllı Tahta Etkinlikleri ve Ders Materyalleri

ingilizcealmanca’dan görülmemiş bir uygulama daha!

Tüm İngilizce öğretmenlerimiz için İngilizce derslerinde kullanılabilecek akıllı tahta (SmartBoard) uygulamalarımız çok kısa bir süre sonra sizlerle.

İngilizce derslerinde kullanılabilecek sürükle-bırak tarzı İngilizce alıştırmalarımız, çoktan seçmeli test şeklinde İngilizce alıştırmalarımız ve boşluk doldurma şeklinde İngilizce alıştırmalarımız çok kısa bir süre sonra sizlerle birlikte olacak.

Şu anda hazırlık aşamasında olan uygulamalarımız tüm İngilizce öğretmenlerinin istifadesine ücretsiz olarak sunulacaktır.

Daha farklı akıllı tahta uygulamalarına ihtiyaç duyan öğretmenlerimiz iletişime geçerek isteklerini belirttiği takdirde gelen isteklere uygun akıllı tahta uygulamaları da ücretsiz olarak üretilebilecektir.

İngilizce akıllı tahta uygulamalarımız tamamlandığında sitemiz üzerinden duyurulacaktır.Bu yüzden sitemizi takip ediniz.

ingilizcealmanca ekibi olarak başarılar dileriz.

Bir yanıt yazın